جستجو کردن

خرید پلاستیک بسته بندی کوچک + فروش انواع پلاستیک بسته بندی کوچک با قیمت مناسب

پلاستیک بسته بندی کوچک امروزه برای بسته بندی محصولات مختلفی مورد استفاده زیادی قرار می گیرد زیرا دارای خصوصیات منحصر به فردی و بارزی که دارد از جمله: انعطاف پذیری، زیبایی ظاهر، حفاظت در برابر رطوبت می باشد.

خرید پلاستیک بسته بندی کوچک

 

خرید پلاستیک بسته بندی کوچک

امروزه خرید پلاستیک بسته بندی کوچک داری تنوع بالایی است که در اندازه و اشکال و سایزهای مختلفی در بازار موجود می باشد که با توجه به بسته بندی برای محصول یا کالا متفاوت است.
مواردی مانند زیر از پلاستیک بسته بندی کوچک استفاده می شود
خشکبار و مواد غذایی
برای بسته بندی باید از پلاستیک بسته بندی کوچک سایزهای کوچکی از جنس کیسه ای و شفاف به کار گرفت و یکی از ویژگهای مهمی که باید با آن در پلاستیک بسته رندی کوچک شفافیت آن می باشد.
توجه ویژه داشت این است که باید از مواد اولیه مرغوب استفاده گردد و بازیافتی نباشد و از نظر انعطاف پذیری بسیار بالا باشد .
صنعت
پلاستیک بسته بندی کوچک در صنعت به صورت شیرین می باشد به دلیل حرارت پذیر بودن همه محصولات در نوعی از بسته بندی مناسب وکیوم باشد که استحکام بالا و انعطاف پذیری زیادی و محکم تری دارند که موجب می شود.
پلاستیک بسته بندی در صنعت مانند: رب گوجه فرنگی، نوشابه، آب معدنی،کنسرو، صنایع ساختمانی مانند شیشه، سرامیک ،کاشی به کار گرفته می شود.

پلاستیک بسته بندی کوچک

 

پلاستیک بسته بندی کوچک

پلاستیک بسته بندی کوچک برای محافظت و مراقبت کردن اجناس و نیز دارای سایز کوچک و حساس می باشد پلاستیک بسته بندی کوچک معمولا در بسته بندی های محکم و با کیفیت در مواردی چون تحویل دادن هدایا که جلوه زیبایی می دهد، ذخیره کردن محصولات غذایی به کار می رود .
پلاستیک بسته بندی کوچک داری شکل های متنوع و اندازه های مختلف تولید می شود از جمله؛ بسته های شفاف، بسته های زیپ دار، بسته های توری و غیره.

انواع پلاستیک بسته بندی کوچک

انواع پلاستیک بسته بندی کوچک

بسیاری از محصولات فله ای و کیلویی از جمله عطاری ها برای بسته بندی انواع ادویه جات، داروی گیاهی، بذری جات نیاز به پلاستیک و بسته بندی کوچک دارند و غالبا” در سایزهای کوچک از عرض ۵ تا ۵۰ سانتی متر می باشند. پلاستیک بندی کوچک باید به یکسری از ویژگی ها زیر در هنگام خرید توجه داشت از جمله:

اندازه و سایز پلاستیک بسته بندی کوچک

هنگام خرید پلاستیک بسته بندی کوچک اندازه و سایز باید به گونه ای باشد که تا به راحتی از آن بتواند استفاده کرد.

نداشتن بو پلاستیک بسته بندی کوچک
به میزانی بوی آن کمتر باشد نشان از جنس بهتر آن می باشد.

رنگ شفاف پلاستیک بسته بندی کوچک
شفاف باشد بعد از مدتی تغییر رنگ و یا زرد نشود مناسب است.

ظاهر براق پلاستیک بسته بندی کوچک
ظاهر آن باید به صورت براق باشد و مارت و کدر بودن آن نشان از عدم مرغوبیت کالا نمایان می شود.
باید محتویات داخل پلاستیک بسته بندی کوچک به وضوح مشخص باشد چرا که نشان از کیفیت بالای آن می باشد تا مشتری بتواند محصول را با چشم ببیند.

قیمت پلاستیک بسته بندی کوچک

قیمت پلاستیک بسته بندی کوچک

قیمت پلاستیک بسته بندی کوچک بسته به میزان لایه به کار گرفته شده در تولید آن و نیز درجه کیفیت و استحکام تاثیرگذار است در تعیین قیمت محاسبه می گردد برای استعلام قیمت می توانید با شماره درج شده در سایت با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09107623721