جستجو کردن

قیمت پلاستیک بسته بندی حبوبات بهداشتی ساده چاپی سایز (90×14) سانتیمتر

پلاستیک بسته بندی حبوبات در محیطی کاملا” بهداشتی در انواع مختلفی تولید می گردد و به طور معمول بیشترین میزان سفارش پلاستیک بسته بندی حبوبات ساده چاپی سایز (90×14) سانتیمتر می باشد.

پلاستیک بسته بندی حبوبات

پلاستیک بسته بندی حبوبات

پلاستیک بسته بندی حبوبات برای جداسازی انواع حبوبات بسیار پرکاربرد است.

این نوع پلاستیک بسته بندی از آسیب دیدگی، نفوذ آب و رطوبت مانع می شود.

از آنجایی که برای تهیه انواع غذاهای ایرانی علی الخصوص غذاهای سنتی نیاز به مواد اولیه ای چون حبوبات دارند و بسیار مفید و پرکاربرد می باشد باید در پلاستیک بسته بندی مخصوص حبوبات قرار بگیرد تا به خوبی از آن نگهداری شود.

حبوبات فله به خاطر گران بودن آن باید به درستی و اصولی نگهداری شوند به همین دلیل بهترین روش این است که از پلاستیک بسته بندی حبوبات به جهت حفاظت و همچنین جداسازی حبوبات و سایر مواد خوراکی بسیار مورد استفاده قرارمی گیرد.

پلاستیک بسته بندی حبوبات

مزایای پلاستیک بسته بندی حبوبات

امروزه یکی از پرکاربردترین مواردی که برای پلاستیک بسته بندی مورد استقبال عوام مردم قرار می گیرد پلاستیک بسته بندی حبوبات است زیرا استفاده از آن به سهولت انجام می گیرد.

و ازخرابی حبوبات، ورود رطوبت و همچنین هوا، نفوذ آب مانع می شود.

در مقابل تابش اشعه نور خورشید در برابر محتویات داخل پلاستیک بسته بندی حبوبات بیشترین محافظت را انجام می دهد.

با استفاده از پلاستیک بسته بندی حبوبات، حمل و نقل کردن حبوبات آسان تر می شود.

از مرطوب شدن حبوبات جلوگیری می کند.

و از آنجایی که پلاستیک بسته بندی حبوبات ضخامت بالایی برخوردار می باشد، بادوام است و به محصول کمک می کنند صدمه بهش وارد نشود.

پلاستیک بسته بندی حبوبات برای نگهداری و محافظت از انواع حبوباتی چون نخود، لپه، عدس، ماش و لوبیا بسیار استفاده می شود.

ابعاد پلاستیک بسته بندی حبوبات متنوع و مختلف می باشند بسته به نیاز مصرف کننده طراحی شده اند.

پلاستیک بسته بندی حبوبات

انواع پلاستیک بسته بندی حبوبات

از آنجایی که پلاستیک بسته بندی حبوبات از مواد پلاستیکی که کیفیت عالی داره و در محیط کاملا بهداشتی تهیه شده پلاستیک بسته بندی بسیار مناسبی برای استفاده از حفاظت از حبوبات به کار می گیرند

بسته بندی حبوبات در اندازه و ابعاد مختلفی تولید می گردد و در دو نوع ساده و چاپی می باشد

پلاستیک بسته بندی حبوبات چاپی در مقایسه کردن با پلاستیک بسته بندی ساده طرفداران بیشتری را به خودش جلب نموده در ابتدا تولیدکنندگان سعی می کنند از نوع پلاستیک بسته بندی چاپی استفاده کنند تا جذب مشتری به محتویات داخل بسته بیشتر باشد و در نتیجه فروش آنها نیز تاثیرگذارتر است.

در پلاستیک بسته بندی چاپی به خاطر اینکه مواد داخل محتویات پلاستیک بسته بندی حبوبات در قسمت چاپ شده تماس نداشته باشه به صورت دو طرفه چاپ نمی گرده فقط در بیرون پلاستیک بسته بندی حبوبات چاپ رنگی صورت می گیرد.

 پلاستیک بسته بندی حبوبات

خرید پلاستیک بسته بندی حبوبات

خرید پلاستیک بسته بندی حبوبات باید یکسری نکات را درهنگام انتخاب نوع بسته بندی دقت لازم انجام گردد تا خرید بهتری صورت بگیرد.

از جمله اینکه باید به میزان حبوباتی که می خواهد بسته بشود تناسب ابعاد آن و سایز پلاستیک بسته بندی حبوبات نکات قابل است که باید با آن اهمیت داد.

میزان ضخامتی که پلاستیک بسته بندی حبوبات دارد خیلی مهم است چرا که برای محافظت و نگهداری محتویات داخل بسته پلاستیک بسته بندی حبوبات از جمله برنج باید به قدری پلاستیک ضخامت بالایی داشته باشد که برنج و سایر حبوبات را به خوبی در خودش نگه داردو محافظت نمایید.

پلاستیک بسته بندی حبوبات

معایب پلاستیک بسته بندی حبوبات

قبل از خرید باید به چند نکته توجه کرد

باید به مواد اولیه به کار رفته در پلاستیک بسته بندی حبوبات توجه داشت، کیفیت بالایی داشته باشه چرا که باید از مواد درجه یک استفاده شود تا محتوات داخل بسته پلاستیک بسته بندی حبوبات بو یا طعم وعطر بدی رو به خودش جذب نکند.

همچنین اگر نیاز به چاپ بر روی آن پلاستیک بسته بندی حبوبات، باید این چاپ فقط بیرون از پلاستیک بسته بندی حبوبات به کار گرفته بشوند تا کیفیت محصول تاثیر نذارد.

از جمله موارد دیگر می توانیم به نکات بهداشتی که در هنگام محافظت و نگهداری آن محتویات داخل توسط بسته بندی حبوبات درواقع حبوبات می باشد رعایت کرد .

اهمیت بسیار وافری دارد که نگهداری این حبوبات به چه صورت انجام بگیرد

سایز،اندازه،ضخامت و مواد بکاررفته در تولید پلاستیک بسته بندی حبوبات برای نگهداری حبوبات بسیار حائز اهمیت است که از چه چیزی برای تولید استفاده شده است.

پلاستیک بسته بندی حبوبات

قیمت پلاستیک بسته بندی حبوبات

قیمت پلاستیک بسته بندی حبوبات دائما” در حال بروزرسانی می باشد در بازار به دلیل اینکه نوسان قیمت مواد اولیه برای تولید این نوع پلاستیک ها بسیار زیاد است قیمت را باید به صورت روز به روز تعیین می گردد.

قیمت این پلاستیک بسته بندی حبوبات بسته به ابعاد آن ،میزان کیفیت، مواد اولیه ای که در آن به کار می رفتند و میزانی که هرچقدر ابعاد آن بزرگتر باشد، وزنش هم بیشترمی شود در نتیجه تولید آن نیاز مواد اولیه بیشتر، هزینه اش هم بیشترمی شود.

بازده قیمتی پلاستیک بسته بندی حبوبات  به ازای هرکیلوگرم از 100 هزار تومن تا 130 هزار تومن رنج قیمت دارد.

برای خرید پلاستیک بسته بندی حبوبات، برای محافظت از محصولات خود و محیط کاملا بهداشتی و مطمئن می توند با کارشناسان ما ارتباط بگیرید و بهترین قیمت موجود خود را دریابید.

همچنین قیمت پلاستیک بسته بندی حبوبات با توجه به آن جنس و نور که انتخاب می کند، ضخامتش، اندازه اش، وزنش، کیفیتش درجه بندی مواد اولیش تعیین می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09107623721