جستجو کردن

پلاستیک بسته بندی مدل لبه چسب دار {پوشاک و خوراک} 100 عددی

امروزه پلاستیک بسته بندی مدل لبه چسب دار در مواد زیادی از جمله پوشاک و خوراک در بسته های 100 عددی بیشترین کاربرد را دارد.

پلاستیک بسته بندی مدل لبه چسب دار

ویژگی پلاستیک بسته بندی مدل لبه چسب دار

از ویژگی های اصلی این محصول می توان به بسته بندی راحت آن اشاره کرد به طوری که می تواند جای سایر کیسه های بسته بندی را بگیرد.

علاوه بر آن می توان از پلاستیک بسته بندی مدل لبه چسب دار چندین بار استفاده کرد، البته به شرطی که از کیفیت کافی برخوردار باشد.

این محصول در ابعاد و اندازه های مختلفی تولید شده که می تواند جوابگوی نیاز های هر صنعت در بحث بسته بندی باشد به خصوص برای بسته بندی پوشاک و خوراک.

چسب دار بودن این نوع پلاستیک بسته بندی مدل لبه چسب دار باعث می شود تا محتویات درون پلاستیک محافظت شود و به بیرون ریخته نشود.

مقاوم بودن این محصول در برابر ضربه و رطوبت آن را برای حمل و نقل و نگهداری از محصولات آماده می کند.

معمولا پلاستیک بسته بندی مدل لبه چسب دار در بسته های ۱۰۰ عددی به فروش می رسد و به راحتی در  سایت ما می توانید آن را پیدا کرد.

ویژگی پلاستیک بسته بندی مدل لبه چسب دار

کاربرد پلاستیک بسته‌ بندی مدل لبه چسب‌ دار

این مدل پلاستیک برای بسته‌ بندی پوشاک و خوراک مورد استفاده قرار می‌گیرد که هر کدام را جداگانه بررسی می‌کنیم.

کاربرد پلاستیک بسته بندی لبه چسب دار خوراک

 پلاستیک بسته بندی لبه چسب دار خوراک

یکی از کاربردهای آن بسته‌ بندی سبزیجات، گوشت، لبنیات و میوه است که باعث جلوگیری از ورود هوا و تازه ماندن آنها می‌شود.

همانطور که می‌ دانید استفاده از غذاهای آماده و نیمه آماده به جهت سهولت در آماده شدن مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است و در پی آن پلاستیک بسته‌ بندی مدل لبه چسب‌ دار می‌ تواند از سالادها،  ساندویچ‌ها و سایر غذاهای یخ زده نگهداری کند.

پلاستیک بسته‌ بندی مدل لبه چسب‌ دار برای نگهداری مواد غذایی که خشک هستند نیز استفاده می‌شود برای مثال می تواند آجیل را در برابر رطوبت محافظت کند و از خراب شدن آن جلوگیری کند.

کاربرد پلاستیک بسته بندی لبه چسب دار پوشاک

 پلاستیک بسته بندی در پوشاک

یکی از مشکلاتی که فروشندگان و تولید کنندگان پوشاک با آن مواجه هستند ورود گرد و غبار بر روی لباس است که پلاستیک بسته‌ بندی زیپ‌ دار می‌ تواند این مشکل را حل کند.

چسب‌ دار بودن این نوع پلاستیک بسته‌ بندی مدل لبه چسب‌ دار باعث جلوگیری از آسیب‌ های مختلف به پارچه می شود و می‌ تواند به عنوان نظم دهنده نیز از آن استفاده کرد.

کاربردهای گفته شده فقط چند نمونه از موارد استفاده پلاستیک بسته‌ بندی مدل چسب‌ دار می‌ باشد و به طور کلی وظیفه ی محافظت از کیفیت محصولات را بر عهده دارد.

انواع پلاستیک بسته بندی مدل لبه چسب دار

انواع پلاستیک بسته بندی مدل لبه چسب دار

پلاستیک بسته بندی مدل لبه چسب دار در مدل های مختلفی تولید شده که هر کدام ویژگی های متفاوتی دارد.

بعضی از این مدل  پلاستیک ها بسیار ساده هستند و بیشترین کاربرد را نیز دارند و فاقد هرگونه طرحی هستند.

تعدادی از پلاستیک ها نیز دارای طرح های مختلفی هستند که از مهم ترین آن ها می توان به چاپ نام برند تولید کننده ی آن پلاستیک بسته بندی مدل لبه چسب‌ دار اشاره کرد.

پلاستیک های بسته بندی چسب دار می توانند رنگ های مختلفی داشته باشند که رنگ صدفی یکی از کاربردی ترین رنگ آن می باشد و معمولا برای بسته بندی پوشاک استفاده می شود.

از نظر جنس نیز به پلاستیک پلی پروپیلن و پلی وینیل کلراید تقسیم می شود.

پلاستیک پلی‌ پروپیلن  برای بسته‌ بندی مواد غذایی خشک مانند چیپس و آجیل مناسب است.

پلاستیک پلی‌ وینیل کلراید نیز برای بسته‌ بندی پوشاک به خصوص لباس هایی که پف دار هستند پرکاربرد تر است.

مشخصات پلاستیک بسته بندی مدل لبه چسب دار

مشخصات پلاستیک بسته بندی مدل لبه چسب دار

پرکاربرد ترین چسب پلاستیک بسته بندی مدل لبه چسب دار، چسب های چند بار مصرف هستند به گونه ای که بارها می توان پلاستیک بسته بندی را باز و بسته کرد بدون اینکه چسب آن آسیب ببیند.

بعضی از چسب های موجود بر روی پلاستیک بسته بندی مدل لبه چسب‌ دار نیز دائمی هستند و یا به عبارتی پلمپ می شوند و امنیت بسیار بالایی دارند.

بر روی این چسب ها یک لایه ی محافظتی به نام لاینر قرار دارد که از چسبیدن گرد و غبار، آلودگی و ذرات جلوگیری می کند تا چسب کارایی خودش را در طولانی مدت حفظ کند.

چسب های اکریلیک، رزینی و پلی اورتان نمونه هایی از چسب های استفاده شده هستند که با توجه به کاربرد در تولید پلاستیک بسته بندی مدل لبه چسب دار استفاده می شوند.

قدرت چسبندگی این چسب ها نیز با توجه به نوع پلاستیک و موارد کاربرد این محصول متفاوت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09107623721