جستجو کردن

قیمت و خرید پلاستیک بسته بندی خرما صادراتی + فروش ارزان باکد 102

پلاستیک بسته بندی خرما صادراتی برای حفظ و نگهداری بهتر خرماها به کار برده می شود. قیمت نهایی پلاستیک بسته بندی خرما صادراتی بسته به میزان حجم خرید آن دارد و به همان نسبت خرید برای فروش ارزان بازار رقم می خورد.

پلاستیک بسته بندی خرما

 

مشخصات پلاستیک بسته بندی خرما

پلاستیک بسته بندی خرما باید تعدادی از ویژگی‌ها زیر را داشته باشد تا بتواند به درستی خرماها را محافظت کرده و کیفیت و تازگی آن‌ها تضمین کند.

در زیر به برخی از مشخصات مهم پلاستیک بسته بندی خرما اشاره می‌کنیم:

 محکم بودن

این نوع  پلاستیک بسته بندی بسیار مقاوم، محکم و بادوام است تا از احتمال اینکه شیره و شهد خرما نشت و یا پس بدهد مانع می گردد و همچنین بتواند از تماس مستقیم خرماها با عوامل خارجی مانند: فشارجلوگیری کند و آن‌ها را در برابر آسیب‌های مختلفی که درطی حمل ممکن است که ایجاد شود محافظت نمایید.

 مقاومت در برابر رطوبت

خرما مقاومت کمی نسبت  به رطوبت دارد و در صورت تماس با آب ممکن است بلافاصله پوسیده شود. در نتیجه پلاستیک بسته بندی باید مقاومت مناسبی در برابر رطوبت داشته باشد تا از ورود رطوبت به داخل بسته ی خرما جلوگیری نماید.

تهویه

خرما به تهویه کافی نیازمند است تا به طور یکسره هوای مطلوب در داخل بسته بندی تأمین شود. پس پلاستیک بسته بندی باید قابلیت تهویه را داشته باشد تا دی اکسید کربن  در بسته ورود کند و خرماها را تازه نگه دارند.

شفافیت

پلاستیک بسته بندی خرما باید به اندازه کافی شفاف باشد تا به مشتریان امکان مشاهده خرماها را بدهد و آن‌ها را به خرید ترغیب کند. همچنین، شفافیت بسته بندی به فروشنده‌ها امکان می‌دهد تا اطلاعات مورد نیاز را به راحتی بر روی بسته بندی قرار دهند.

سبک بودن

پلاستیک بسته بندی خرما به دلیل داشتن وزن کم، موجب گردیده حمل و نقل و جابه جایی آن به سهولت انجام گردد

حفظ بهداشت

همانطور که مستحضر هستید خرما ماده ایی شیرین و چسبناکی می باشد و پلاستیک بسته بندی به خرما کمک می‌کند تا از تماس با دست‌ها و دیگر عوامل آلوده خارجی جلوگیری کنند.

به موجب استفاده از پلاستیک بسته بندی خرما، بهداشت رابه  بهترین نحو بهبود می‌بخشد و اطمینان می‌دهد که خرماها در حالتی تمیز، سالم و پاکیزه به  دست مشتریان می‌رسد.

توجه داشته باشید که استفاده از پلاستیک بسته بندی باید با رعایت مسائل محیط زیست و استفاده مسئولانه از منابع طبیعی صورت گیرد، زیرا پلاستیک بسته بندی خرما مجددا” به چرخه تولید برمی گردد و قابلیت این را دارد که بازیافت گردد.

در واقع می توان گفت که پلاستیک بسته بندی خرما با طبیعت و محیط زیست سازگار می باشد.

 

 روش اقتصادی بهینه  

پلاستیک بسته بندی خرما یکی از کم هزینه ترین و به صرفه ترین هزینه به نسبت دیگر روش های بسته بند ی می باشد.

پلاستیک بسته بندی خرما

کاربرد پلاستیک بسته بندی خرما

امروزه با توجه به اینکه خرما در حال صادرات به کشورهای مختلف می باشد، از آنجایی که یکی از خصلت های آشکار خرما این است که به دلیل شهد و شیرینی وجودش موجب چسبندگی خرما به همدیگر می شود  به همین دلیل باغداران را به این سمت سوق داده که به بسته بندی خرما اهمیت بدهند و برای بسته بندی خرما از پلاستیک بسته بندی خرما استفاده کنند زیرا که علاوه بر اینکه از لحاظ بهداشتی، شکیل بودن، نیز قابلیت این را دارد که چاپ اختصاصی صورت بگیرد برای بسته بندی، عرضه و صادرات خرما به دیگر کشورها مورد استقبال و طرفداران زیادی قرار گرفته است.

کاربردهای اصلی پلاستیک بسته بندی خرما عبارتند از:

 حفظ تازگی

پلاستیک بسته بندی به خرما کمک می‌کند تا برای مدت زیادی تازه بماند. این بسته بندی به خرماها اجازه می‌دهد تا از ورود رطوبت و عوامل دیگر مانند ورود هوا محافظت شوند.

 حفاظت در برابر آسیب‌ها

پلاستیک بسته بندی خرما را در برابر فشار و خطرات دیگری که در طی ذخیره سازی ممکن است رخ دهد، محافظت می‌کند. این بسته بندی به خرماها کمک می‌کند تا در شرایط مناسب و بدون اینکه ذره ای آسیب ببینند به مقصد خودشان برسند.

پلاستیک بسته بندی خرما

قیمت و خرید پلاستیک بسته بندی خرما

قیمت پلاستیک بسته بندی خرما به عوامل زیادی بستگی دارد مانند:

ابعاد

نوع پلاستیک

چاپ و طراحی

تعداد سفارش

حجم سفارش

اندازه

پس پیشنهاد می شود با تولید کنندگان پلاستیک بسته بندی خرما تماس بگیرید تا قیمت دقیق را آگاه شوید.

برای خرید پلاستیک بسته بندی خرما، می‌توانید با مراجعه به سایت ما اطلاعات لازم را در این زمینه از کازشناسان دریافت نمایید.

در هر صورت، نکته مهمی که باید هنگام انتخاب این محصول در نظر داشته باشید، کیفیت و استانداردهای مورد نیاز بسته بندی خرما است تا خرماها  به خوبی نگهداری شوند و کیفیت آن‌ها نیز حفظ شود.

پلاستیک بسته بندی خرما

انواع پلاستیک بسته بندی خرما

پلاستیک بسته بندی مواد غذایی الخصوص خرما غالبا” به خاطر ویژگی هایی چون: دوخت آسان، قابلیت چاپ، قیمت مناسب، دوام و کیفیت بالا مورد استقبال و خواهان افراد زیادی قرار گرفته است.

پلاستیک بسته بندی خرما لفاف ساده

یکی از پرمصرف ترین و با صرفه ترین نوع بسته بندی خرما می باشد که دارای لفاف ساده دارد مانند بسته بندی پفک، کرانچی و چیپس

پلاستیک بسته بندی خرما به شکل تک نفره و شاسه ای

دقیقا” شبیه بسته بندی ساده می باشد و آنهایی که دارای ابعاد کوچکتری هستند را می توان به صورت تک نفره به کار برد.

پلاستیک بسته بندی خرما وکیوم

درفرآیند تولید ازمواردی مانند: سلفون لمینت شده و نایلون هایی چند لایه برروی فیلم پلی استرتولید شده است.

دارای مقاومت بسیار بالایی دارد و قابلیت تبدیل شدن به وکیوم را دارد. معمولا” ضخامت آن بالای 80 میکرون می باشد.

پلاستیک بسته بندی خرما

برچسب پلاستیک بسته بندی خرما

پلاستیک بسته بندی خرما می‌تواند فضای کافی برای قرار دادن توضیحات برچسب‌ها و اطلاعات مربوط به نوع، کشور تولید کننده، تاریخ تولید و اطلاعات تغذیه ای فراهم کند.

این اطلاعات برای مشتریان مهم است و به آن‌ها امکان می‌ دهد تصمیم به خرید خرما بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09107623721