جستجو کردن

مشخصات نایلون عریض گلخانه ای و نحوه خرید عمده

مشخصات نایلون عریض گلخانه ای و نحوه خرید عمده را می توانید با خواندن مطالب پایین و نیز خرید این نوع نایلون اطلاعات لازم را کسب نمایید.

خرید عمده نایلون عریض گلخانه ای برای گلخانه داران کاملا” به صرفه بوده چرا که به میزانی که تناژ نایلون عریض بالا رود قیمت نیز شکسته می شود.

نایلون عریض گلخانه ای

نایلون هایی که دارای عرض زیادی می باشند نایلون عریض نامیده می شود و یکی  از پلاستیک‌های موجود در بازار می باشد. تولید نایلون عریض در ابعاد مختلف صورت می گیرد.

ابعاد نایلون عریض گلخانه ای بسته به نیاز مشتری و مساحت گلخانه مورد استفاده قرار می گیرد.

نایلون عریض گلخانه ای

کیفیت نایلون عریض گلخانه ای

کیفیت نایلون عریض گلخانه ای بسته به نوع مواد خام اولیه در خط تولید استفاده می گردد تعیین می شود.

برای تشکیل نایلون عریض گلخانه ایی در فرآیند تولید از تعداد لایه های مختلفی از پلاستیک صورت می گرد و این تعداد لایه ها منجر به میزان ارتقای کیفیت نایلون عریض می شود.

به میزانی که نایلون عریض تعداد لایه ها افزایش یابد، نایلون تولید شده به همان میزان ضخامت بیشتر می گردد و از نظر صدمه و آسیب پذیری آن کمتر می شود.

نایلون عریض گلخانه ای

کاربرد نایلون عریض گلخانه ای

از نایلون عریض برای ساخت گلخانه ها، در صنعت های مختلف جهت بسته بندی محصولات و در بخش های صنعتی و کشاورزی به کار گرفته می شود.

به میزانی که در خط تولید نایلون عریض گلخانه ایی از مواد اولیه مرغوب استفاده شود به همان میزان نیز دوام، مقاومت و کیفیت نایلون عریض افزایش می یابد و نقش مهم و اساسی را ایفا می کند.

در فرآیند ساخت محیط گلخانه نیاز به نایلون عریض دارد به عنوان پوشش دهی محیط گلخانه به منظور مسقف کردن فضای داخلی گلخانه مورد استفاده زیادی گلخانه داران بکار گرفته می شود.

نایلون عریض گلخانه ای

مزیت نایلون عریض گلخانه ای

نایلون عریض گلخانه ای مزیت های زیادی دارد از جمله اینکه:

 1.  این نایلون ها دارای سطحی صاف وشفاف می باشد
 2.  نایلون عزیض به دلیل شفافیتی که دارد نور خورشید را از خودش عبور می دهد تا به گیاه و یا محصول داخل گلخانه برسد چرا که یکی از عنصرهای رشد گیاه نیاز به نور خورشید است
 3.  از ورود نور خورشید به این محصولات و گیاهان داخل محیط گلخانه بدون اینکه از تجهیزات دیگری استفاده شود به صورت مستقیم به گیاه منتقل می شود به همین جهت است برای برپایی نایلون گلخانه‌ای از نایلون عریض بهره می گیرند.
 4. نایلون عریض داخل گلخانه را با پوششی که می دهد از ورود، پیدا کردن هرگونه عاملی که موجب آسیب رسیدن به گیاهان و محصولات گلخانه ای شود جلوگیری به عمل می آورد.

برای تهیه کردن نایلون عریض گلخانه ای مورد نیاز خود توصیه می شود براساس شرایط محیطی آب و هوای منطقه و نیز مساحتی که برای گلخانه در نظر دارید اقدام به خرید نمایید.

امروزه با پیشرفت علم و دانش بشری پرورش گیاهان و محصولات داخل گلخانه با استفاده از نایلون عریض گلخانه ایی به سهولت انجام می گردد و دیگر نیازی نیست مانند گذشته از مصالح ساختمانی به منظور فضایی مسقف برای رشد و پرورش گیاهان انتخاب شود.

نایلون عریض گلخانه ای

تعیین قیمت نایلون عریض گلخانه ای

موارد مهمی که برای تعیین قیمت نایلون عریض بستگی دارد از جمله :ابعاد نایلون عریض، رول نایلون عریض، نوع مواد اولیه به کار رفته در نایلون عریض، سایز رول و ضخامت موجود در پلاستیک و سطح کیفیت نایلون عریض گلخانه ای می توان نام برد.

در صنعت های مختلفی برای اینکه کالاهاشون محافظت بشه در برابر شرایط و عوامل محیطی مانند: گرد و غبار، نفوذ باران و برف و تابش مستقیم نور خورشید از نایلون های عریض uv دار استفاده می کنند.

از آنجایی که نایلون عریض یو وی دار گلخانه ایی چندین لایه با کارآمدی بسیار ودارای مقاومت زیادی در برابر شرایط محیطی مانند تابش اشعه مضر نور خورشید دارد تولید می گردد.

نایلون عریض گلخانه ای

نصب و اجرای نایلون عریض گلخانه ای

در گذشته برای اینکه یک فضای مسقف بزرگی آماده کنند از مصالح ساختمانی استفاده می کردند به طوری که هفته ها و ماه ها زمان می برد اما به مرور زمان با استفاده از نایلون عریض گلخانه ای دیگر مصالح ساختمانی کنار گذاشته شد و با این کار توانستند در کوتاه ترین زمان ممکن با استفاده از نایلون های عریض گلخانه ای را به اجرا در بیاورند.

در واقع بالاترین مزیتی که نایلون عریض گلخانه ای دارد این است که در سریعترین زمان ممکن به اجرا در میاد و با سرعت بالا می توان آن را اجرا و نصب نمود و دیگر نیازی به تجهیزات خاص و ابزار آلات مدرن برای تولید گلخانه وجود ندار

برای اجرا و نصب نایلون عریض گلخانه فقط کافیست چند تن از افراد با ابزارآلات معمولی روند نصب گلخانه را انجام دهند دیگر نیازی به کار بردن تجهیزات پیشرفته نمی باشد.

5 پاسخ

 1. نایلون عزیض به دلیل شفافیتی که دارد نور خورشید را از خودش عبور می دهد تا به گیاه و یا محصول داخل گلخانه برسد چرا که یکی از عنصرهای رشد گیاه نیاز به نور خورشید است

  1. ای نایلون های گلخانه کیفیت بالایی دارند و بسته به افزودنی های آن قیمت متفاوت هست

   ⚙🏕 تجهیزات گلخانه آرکا تجارت

 2. نایلنهای عریض شفاف ک دارای کیفیت و شفافیت خاص هستند ک در گلخانه ها بیشتر لستفاده میشه و در رشد نمو گیاهان گلخانه ای تاثیر بسزایی دارد

 3. سلام و وقت بخیر. مطلبتون بسیار عالی بود و استفاده کردم ضمن اینکه تنوع و قیمت مناسبی دارید. انشالله کسب و کار پر روزی و پر رونقی داشته باشید❤

 4. مقاومت زیادی در برابر شرایط محیطی مانند تابش اشعه مضر نور خورشید دارد این نایلون دارای سطحی صاف وشفاف می باشد

  نانو فصلی نو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09107623721