جستجو کردن

بهترین قیمت خرید پلاستیک بسته بندی سبزیجات در سال 1403

بهترین قیمت پلاستیک بسته بندی سبزیجات در سال 1403 به دلیل داشتن ضخامت و درجه کیفیت بالا مواد اولیه در بخش های مختلف تولیدی به جهت نگهداری و محافظت از محصولات بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

ویژگی پلاستیک بسته ‌بندی سبزیجات

ویژگی پلاستیک بسته ‌بندی سبزیجات

پلاستیک بسته‌ بندی سبزیجات باید دارای مشخصات و ویژگی‌ هایی باشند که نه تنها از سبزیجات محافظت کند، بلکه تازگی و کیفیت آن‌ها را نیز حفظ نمایند. این ویژگی‌ها عبارتند از:

 • شفافیت

پلاستیک بسته ‌بندی سبزیجات شفاف می باشند تا مشتری بتواند وضعیت و کیفیت سبزیجات را به راحتی ببیند.

 • مقاومت به رطوبت

سبزیجات معمولا دارای رطوبت هستند، بنابراین این پلاستیک بسته‌ بندی سبزیجات، مقاوم به نفوذ رطوبت می باشد تا سبزیجات تازه بمانند.

 • تنفس‌ پذیری

پلاستیک بسته بندی سبزیجات قابلیت عبور هوا را دارد تا بتواند از تجمع گازها و خرابی سبزیجات جلوگیری کند.

این ویژگی از تعریق و پوسیدگی سبزیجات نیز جلوگیری می‌ کند.

 • مقاومت به پارگی و سوراخ شدن

پلاستیک بسته‌ بندی سبزیجات مخصوص سبزیجات می باشد که محکم است تا در حمل و نقل و جابجایی دچار پارگی یا سوراخ نشود.

 • ایمنی غذایی

پلاستیک بسته بندی سبزیجات مورد استفاده از مواد غیر سمی و ایمن برای تماس با مواد غذایی ساخته شده است. این ویژگی تضمین می‌کند که هیچ ماده مضری به سبزیجات منتقل نمی‌ شود.

 • سبک و انعطاف‌ پذیر

پلاستیک بسته‌ بندی سبزیجات سبک و انعطاف‌ پذیر می باشد تا به راحتی بتوان از آن استفاده کرد و همینطور هزینه حمل و نقل را کاهش دهد.

این ویژگی‌ها کمک می‌ کنند تا سبزیجات در بهترین حالت ممکن به دست مصرف‌ کننده برسند و در طول زمان بیشتری تازه و سالم باقی بمانند.

کاربرد پلاستیک بسته‌ بندی سبزیجات

کاربرد پلاستیک بسته‌ بندی سبزیجات

پلاستیک بسته‌ بندی سبزیجات کاربرد های متعددی دارد که شامل موارد زیر می‌ شود:

 • حفظ تازگی

یکی از اصلی‌ ترین کاربردهای پلاستیک بسته‌ بندی سبزیجات، حفظ تازگی و کیفیت سبزیجات است. این روش بسته‌ بندی از تماس مستقیم در مجاورت با هوا جلوگیری کرده و از خشک شدن و پلاسیدگی سبزیجات جلوگیری می کند.

 • افزایش ماندگاری

با ایجاد یک محیط کنترل‌ شده برای سبزیجات، پلاستیک بسته‌ بندی می‌ تواند ماندگاری سبزیجات را افزایش دهد و از فساد زود هنگام آن‌ ها جلوگیری کند.

 • حفاظت در برابر آسیب‌ های فیزیکی

پلاستیک بسته‌ بندی سبزیجات از سبزی ها در برابر ضربه، فشار و سایر آسیب‌ های فیزیکی که ممکن است در هنگام حمل و نقل یا نگه دشتن محصول اتفاق می افتد، محافظت می‌ کند.

 • کنترل رطوبت

برخی از پلاستیک‌ های بسته‌ بندی سبزیجات دارای ویژگی‌ های خاصی برای کنترل رطوبت هستند که از تجمع آب و رشد میکروب‌ ها مانع می گردد.

 • جلوگیری از آلودگی

پلاستیک بسته بندی سبزیجات مانع از ورود گرد و غبار، حشرات و سایر آلودگی‌ های محیطی به سبزیجات می‌ شود، که این امر بهداشت و ایمنی غذایی را تضمین می‌ کند.

 • سهولت حمل و نقل

پلاستیک بسته بندی سبزیجات به علت داشتن مقاومت و نیز سبک بودن، حمل و نقل سبزیجات را آسان‌ تر می‌ کند و خطر صدمه و آسیب دیدن آن‌ ها را می کاهد.

درج اطلاعات سبزیجات

درج اطلاعات سبزیجات

درج اطلاعات محصول بر روی پلاستیک بسته ‌بندی سبزیجات می‌ توان برچسب‌ های حاوی اطلاعات بسیار مهم را مانند: تاریخ تولید، انقضا، نام محصول، وزن و اطلاعات تغذیه‌ ای را درج کرد که این اطلاعات برای مصرف‌ کنندگان مفید است.

این کاربردها نشان می‌دهند که پلاستیک بسته‌ بندی سبزیجات نقشی حیاتی در زنجیره تأمین مواد غذایی و بهبود تجربه مصرف‌ کننده ایفا می‌ کند.

قیمت پلاستیک بسته‌ بندی سبزیجات

قیمت پلاستیک بسته‌ بندی سبزیجات

قیمت پلاستیک بسته بندی سبزیجات معمولاً بر اساس چندین فاکتور محاسبه می‌ شود که شامل موارد زیر است:

کیفیت و نوع مواد اولیه مورد استفاده در تولید پلاستیک بسته‌ بندی سبزیجات (مانند: پلی‌اتیلن، پلی‌ پروپیلن و غیره ) تأثیر زیادی بر قیمت دارد. مواد با کیفیت بالاتر و مقاوم‌ تر معمولاً گران‌ تر از مواد با کیفیت کم تر می باشند.

ضخامت پلاستیک بسته بندی سبزیجات نیز بر قیمت تأثیر می‌ گذارد. ضخامت پلاستیک بسته بندی سبزیجات از نوع ضخیم‌ تر معمولاً قیمت بالاتری دارند زیرا مواد بیشتری برای تولید آن‌ ها مصرف می‌ شود.

اندازه و ابعاد پلاستیک بسته‌ بندی سبزیجات تأثیر مستقیم بر قیمت دارد. پلاستیک‌ های بزرگ‌ تر و با ابعاد خاص ممکن است گران‌ تر باشند.

پلاستیک‌ بسته‌ بندی سبزیجات با ویژگی‌ های خاص مانند: ضد رطوبت، ضد اشعه ماوراء بنفش، آنتی باکتریال یا قابلیت‌ های تنفس‌ پذیری معمولاً هزینه بیشتری دارد.

قیمت مواد اولیه پلاستیکی در بازار جهانی ممکن است نوسان داشته باشد که این امر می‌ تواند بر قیمت نهایی پلاستیک بسته‌ بندی سبزیجاتمتثر باشد.

با در نظر گرفتن این فاکتورها، قیمت پلاستیک بسته‌ بندی سبزیجات محاسبه می‌ شود و می‌ تواند بسته به شرایط مختلف، تغییر کند.

غالبا” قیمت پلاستیک بسته بندی سبزیجات از 4000 هزار تومان تا 136000 هزار تومان متغیر است.

مشخصات پلاستیک بسته بندی سبزیجات

مشخصات پلاستیک بسته بندی سبزیجات

یکی از مهمترین مشخصات در پلاستیک بسته بندی سبزیجات ضخامت آن می باشد که باید تا حد امکان با درجه ضخیم تولید گردد.

باید به این نکته نیز توجه نمود که در چه سایزی تولید گردد، زیرا سبزی دارای انواع مختلفی می باشد و با یکدیگر تفاوت هایی دارد به همین علت است که پلاستیک بسته بندی سبزیجات بسیار متنوع است و این قابلیت را دارند که طرح بر روی چاپ گردد.

این طرح های گوناگون عبارتند از :

 1. ته کاست
 2. سه کاست
 3. بغل کاست
 4. بدون کاست

غالبا” در مصرف خانگی از نوع زیپ دار و انواع فریزر استفاده می شود.

خرید پلاستیک بسته بندی سبزیجات

خرید پلاستیک بسته بندی سبزیجات

در زمان خرید پلاستیک بسته بندی سبزیجات باید نوع سبزی مورد نظر را در درجه اول معین کنید تا بتوان نمونه سمپل را خریداری نمایید.

میزان درجه کیفیت را در هنگام خرید خیلی بر روی قیمت متاثر است قابل اهمیت است.

برای اینکه حجم معینی از سبزیجات را در پلاستیک بسته بندی سبزیجات، بسته بندی گردد در زمان خرید به ابعاد و سایز توجه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09107623721