جستجو کردن

قیمت پلاستیک بسته بندی شیرینگ حرارتی با کیفیت ارزان + خرید عمده

پلاستیک بسته بندی شیرینگ حرارتی یک نوع شیوه بسته بندی پیشرفته می باشد که به موجب آن تولیدکنندگان محصولات خود را در بسته بندی های محکم و هوشمندی در واقع گره می زنند. قیمت پلاستیک بسته بندی شیرینگ حرارتی با کیفیت ارزان به صورت خرید عمده می توانید در این مقاله بررسی می شود.

پلاستیک بسته بندی شیرینگ حرارتی

پلاستیک بسته بندی شیرینگ حرارتی

یکی از پرکاربردترین پلاستیک بسته بندی نوع شیرینگ حرارتی می باشد که برای بسته بندی نهایی انواع محصولات در تولیدات کارگاه ها و کارخانه ها بیشترین استفاده را دارد.
پلاستیک بسته بندی شیرینگ حرارتی دور تا دور محصول قرار می گیرد، حرارتی توسط دستگاه شیرینگ پک داده می شود که موجب بسته بندی بسیار محکم و سفتی به لایه بیرون کالای بسته بندی شده، چسبیده می شود.
شیرینگ حرارتی با نام های روش شیرینگ یا نایلون شیرینگ گفته می شود که به صورت یک لایه پلاستیکی نازک می باشد که توسط گرما برای بسته بندی محصولات به کار گرفته می شود.
از آنجایی که از پلاستیک بسته بندی شیرینگ حرارتی برای بسته بندی کردن چندین کالای مشابه در یک پکیج به کار می گیرند و آن پلاستیک بسته بندی شیرینگ پک می گویند، مانند؛ شیرینگ پک کردن نوشابه، آجر، کاشی و سرامیک، شیشه های سکوریت، قطعات خودرو، قوطی های کنسرو مواد غذایی، پشم شیشه، بطری های آب معدنی و دیگر نوشیدنی ها در صنایع مختلفی مانند؛ صنعت خودرو، مواد غذایی، صنعتی، الکترونیکی و دارویی می توانید در فروشگاه ها، هایپر مارکت ها، سوپرمارکت‌ها، داروخانه ها و غیره استفاده می گردد.

مشخصات پلاستیک بسته بندی شیرینگ حرارتی

مشخصات پلاستیک بسته بندی شیرینگ حرارتی

عنوان                                    توضیحات

ضخامت                                ۳۰ تا ۲۰۰ میکرون
رنگ                                     سفارشی رنگی و به صورت پیش فرض شفاف
ابعاد                                    عرض ۱۰ سانتی متر تا ۴ متر
جنس                                   بر پایه پلی اتلین
عرض                                   از ۱۰ سانتی متر تا ۲۰۰ سانتی متر و به سفارش مشتری
مقاومت                                در دمای بالای ۱۰۰ درجه سانتی گراد
بسته بندی                            رولی

ویژگی پلاستیک بسته بندی شیرینگ حرارتی

ویژگی پلاستیک بسته بندی شیرینگ حرارتی

از اصلی ترین ویژگی پلاستیک بسته بندی شیرینگ حرارتی می توان حساس بودن نسبت به حرارت و افزایش دما نام برد.
به طوری که در رنج دمایی ۱۶۰ درجه سانتی گراد تا ۲۲۰ درجه سانتی گراد، حالت انقباض و جمع شدن بر روی کالای مورد نظر در واقع ویکوم می گردد.
قابلیت فرم پذیری و حالت دهی به محصول را دارد. به خاطر دارا بودن نقطه ذوب پایین باشد که موجب می گردد در اثر رسیدن حرارت به محصول کوچک می شود و نهایتا” دقیقا فرم کالا را می گیرد و بر روی محصول می چسبد برای این که پلاستیک بسته بندی شرینگ حرارتی بر روی محصولات مختلف قرار بگیرد، نیاز به دستگاه شیرینگ پک می باشد.
در ابتدا باید بسته به سایز محصولات مورد نظر برشی از پلاستیک بسته بندی شیرینگ حرارتی لایه شفافی می باشد به دور محصول می پیچند و در زمان انتخاب کردن ابعاد برش به عامل های مختلفی مانند: مقدار حرارتی که داخل کوره شیرینگ پک‌، ضخامت فیلم شیرینگ، زمان عبوری کالا از کوره تاثیر گذار است، بعد از این مرحله محصول از داخل تونل و حرارتی دستگاه شیرینگ پک عبور می کند و بعد از اینکه در قسمت انتهایی دستگاه خنک کننده موجب برشی که انجام شده دچار انقباض می شود و دور تا دور کالا غلاف می گردد و فرآیند پلاستیک بسته بندی شیرینگ حرارتی کالا تمام می گردد.
به میزانی که ضخامت پلاستیک بسته بندی شیرینگ حرارتی بیشتر باشد محافظت و مقاومت آن نیز به همان میزان افزایش می یابد که معمولا” در محصولاتی که اندازه های بزرگ باشند به صورت پالتی صورت می گیرد به طور چندین لایه دور تا دور محصول می پیچند تا مقاومتش در برابر وزن کالا افزایش یابد.

انواع پلاستیک بسته بندی شیرینگ حرارتی

انواع پلاستیک بسته بندی شیرینگ حرارتی

پلاستیک بسته بندی شیرینگ حرارتی از مواد اولیه پلیمری مثل پیلی تیلن ساخته می شود و این مواد اولیه پلاستیک بسته بندی شیرینگ حرارتی درجه یک و یا درجه دو می باشد.
مواد با کیفیت بالا جز مواد درجه یک و قیمت بیشتری دارند، مواد با کیفیت پایین جز مواد درجه دو و قیمت کمتری دارند.
پلاستیک بسته بندی شیرینگ حرارتی در طرح های رنگی، شفاف، چاپدار تولید می گردد. غالبا” برای بسته بندی کردن کالاهایی که نیاز دارند به نمایش گذاشته شود مورد استفاده قرار می گیرد. پلاستیک بسته بندی شیرینگ حرارتی رنگی معمولا” برای بسته بندی محصولاتی که نیاز دارند به حفاظت در مقابل نور خورشید استفاده می شود.
پلاستیک بسته بندی حرارتی چاپ دار معمولا” برای بسته بندی کالایی که نیاز به تبلیغات دارند و ضخامت ۶ الی ۲۵۰ میکرون استفاده می کند، اما بسته به سفارش مشتری قابل تغییر است.

قیمت پلاستیک بسته بندی شیرینگ حرارتی

قیمت پلاستیک بسته بندی شیرینگ حرارتی

پلاستیک بسته بندی شیرینگ حرارتی از نظر قیمت هزینه بالایی ندارند، ولی از آنجایی که در صنعتهای مختلف بزرگ و کوچک برای بسته بندی کالاهایشان استفاده می کنند، در صورتی که از واسطه ها که در حال فعالیت می باشند خرید می کنند قیمت تمام شده پلاستیک بسته بندی شیرینگ حرارتی برای خریدار افزایش می یابد. تغییر قیمت پلاستیک بسته بندی شیرینگ حرارتی بسته به عوامل متعددی مانند: نرخ روز مواد اولیه، عوامل سفارشی مانند؛ تعداد لایه ها، ضخامت، حجم خرید، رنگ، ابعاد، کیفیت، چاپ تاثیرگذار می باشند.
در ضمن خرید به صورت عمده پلاستیک بسته بندی شیرینگ حرارتی نسبت به خرید به صورت خرده بر روی قیمت متاثر است.
قیمت از ۵۰۰۰۰ تومان الی ۶۰۰۰۰ تومان می باشد. پلاستیک بسته بندی شیرینگ ۱ کیلویی ۵۰۰۰۰ تومان و پلاستیک بسته بندی شیرینگ حرارتی ۱کیلویی ۶۰۰۰۰ تومان می باشد.

مزایای پلاستیک بسته بندی شیرینگ حرارتی

مزایای پلاستیک بسته بندی شیرینگ حرارتی

پلاستیک بسته بندی شیرینگ حرارتی مانع از ورود هرگونه آلودگی، گرد و غبار، هوا و اکسیژن به داخل محصول می گردد.
در مقابل پارگی و ضربه مقاومت بالایی دارد. حمل و نقل نمودن محصول به صورت انجام می گردد.
به خاطر بسته بندی از نوع فشرده موجب حفظ از طعم، رنگ و عطر محصول می گردد.
پلاستیک بسته بندی شیرینگ حرارتی به طور پیش فرض رنگ به صورت شفاف می باشد ولی بسته به نیاز مشتری به صورت رنگی و سفارشی پذیرفته می شود.
بسته بندی به صورت حجم زیاد و کم امکان پذیر است.
از هرگونه ضربه ناخواسته، خراش، رطوبت، نور، آب به داخل محصولات معانعت به عمل می آورد. محافظت از محتویات داخل محصول در طولانی مدت انجام می گردد.
پلاستیک بسته بندی شیرینگ حرارتی از نظر اقتصادی نسبت به کارتون کاغذی و جعبه های مقوایی به صرفه تر و ارزان تر می باشد.
کمک به بالا رفتن طول عمر مفید محصول می گردد.
ایجاد ظاهر حرفه ای و زیبای محصول می گردد.
کاهش میزان هزینه بسته بندی در هدر رفت محصول می شود.
صرفه جویی در زمان و هزینه می شود.
قابلیت درج اطلاعات و چاپ
مقاوم در برابر درجه حرارت های بالا می شود.

یک پاسخ

  1. با سلام و درود
    امروزه پلاستیک بسته بندی شیرینگ حرارتی در صنایع مختلفی بسیار پر کاربرد است. همانطور که در مقاله بالا ذکر شده عموما” تولید کنندگان برای اینکه کار بسته بندی به صورت پکیج صورت بگیرد و به راحتی محصولات تولید شده جابجا شوند به سمت این نوع بسته بندی سوق پیدا کرده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09107623721